Тотнъм забранил на Кейн да посети базата в последния ден
В последния си ден в Тотнъм нападателят Хари Кейн е получил забрана за достъп до тренировъчната база на клуба.
Тотнъм продаде Кейн на Байерн Мюнхен за £100 милиона точно преди началото на новия сезон във Висшата лига.
Преди полета си за Мюнхен, Кейн искаше да посети за последно базата на Тотнъм, за да вземе вещите си и да се сбогува със съотборниците и клубния персонал.
Въпреки това Кейн получи имейл от ръководството на Тотнъм, че подобно сбогуване би било неуместно.
Голмайсторът на Спърс за всички времена получи вещите си от базата, както и от стадиона, у дома чрез куриер.
The Telegraph предполага, че отношението на Тотнъм към Кейн може да шокира някои от феновете на клуба. Официални лица на капитана на Англия отказаха коментар.
- Ювентус привлече Гулиелмо Викарио под наем от Тотнъм
- Ювентус привлече Гулиелмо Викарио под наем от Тотнъм
- Коди Гакпо се договори с Тотнъм и поиска трансфер от Ливърпул
- Тотнъм продаде Ашли Филипс на Мидълзбро за 20 млн. паунда
- Атлетико официално привлече капитана на Тотнъм Кристиан Ромеро
- Тотнъм предложи 60 млн. паунда за Коди Гакпо, нападателят е готов да премине
- Тотнъм все по-близо до Коди Гакпо, шансът за трансфер вече е „доста висок“
- Барселона следи Педро Поро, Тотнъм е изправен пред нежелана раздяла със звездата си
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]