Клоп: Историята на Салах и Ал-Итихад приключи за мен
Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп коментира евентуалния трансфер на Мохамед Салах в саудитския Ал Итихад.
"Историята на Мо Салах и Ал-Итихад още не е приключила? Тя свърши за мен!", заяви Клоп.
По-рано бе съобщено, че Ал-Итихад е предложил на Салах тригодишен договор със заплата от около €76 млн. Договорът на египтянина с Ливърпул е валиден до лятото на 2025 г. Салах е при "червените" от лятото на 2017 г. Заедно с отбора той спечели Шампионска лига 2018/2019.
Салах изигра 38 мача за Ливърпул през миналия сезон, като отбеляза 19 гола и 12 асистенции. Онлайн порталът Transfermarkt оценява стойността на играча на 65 милиона евро.
- Ясно е какво мисли ръководството на Ливърпул за Салах
- Слот обясни отсъствието на Салах срещу Лийдс
- Ал-Хилал се интересува от Салах
- Мърфи: Салах мисли, че светът се върти около него
- Собослай: Не разбирам какво става
- Невил: Ливърпул се самоунищожи
- Салах избухна срещу Ливърпул и Слот
- Ливърпул два пъти изпусна Лийдс за полувреме (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]