Вратар на Удинезе ще премине в Евертън
Португалският нападател Бето, който играе за Удинезе, скоро ще премине в английския Евертън, съобщи Николо Шира в социалните си мрежи.
Според източника Удинезе ще получи 31 милиона евро плюс бонуси за трансфера на португалеца. Договорът на играча е до 2028 г.
Преди това клубът от Ливърпул предложи 25 милиона евро за трансфера на нападателя, но ръководството на Удинезе настоя за оферта от порядъка на 35 милиона евро.
Припомняме, че Бето премина в Удинезе от португалския Портимонензе през юли 2022 г. за €7 млн. През миналия сезон футболистът изигра 34 мача за клуба от Италия във всички турнири, като отбеляза десет гола и даде две асистенции. Transfermarkt оценява пазарната стойност на играча на 25 милиона евро.
- Евертън победи Бърнли и запази мечтата за Европа
- Евертън с драматична победа на „Сейнт Джеймсис Парк“
- Грилиш защити Стърлинг след трудния му дебют за Фейенорд
- Тишината преди удара: когато Куня свърши мръсната работа, а Юнайтед взе своето
- Мойс: Ламенс беше най-добрият играч на Юнайтед
- Карик: Наложи се сериозно да се потрудим
- Резервата Шешко донесе победата на Ман Юнайтед срещу Евертън
- Евертън направи Делап своя цел номер едно
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]