Нотингам се интересува от крило на Ювентус
Нотингам се интересува от крилото на Ювентус Самуел Айлинг-Джуниър.
19-годишният талант е продукт на школата на Челси и бе привлечен в Ювентус през 2020 година, като първо тренира в школата на клуба, а през миналия сезон проби и в първия състав. Той направи някои доста добри мачове, с които привлече вниманието към себе си. Младокът изигра 18 двубоя във всички турнири, в които вкара 1 гол и направи 2 асистенции.
Мениджърът на Нотингам Стив Купър иска да има повече варианти в предни позиции, особено ако загуби играч като Бренан Джонсън, който е пред трансфер в Челси. Именно заради това той настоява за привличането на Айлинг-Джуниър.
Ювентус от своя страна има нужда от свежи постъпления в касата си и не е изключено да продаде англичанина при достатъчно добра оферта. Торинци ще искат за него поне 20 милиона евро.
- Мартинес иска трансфер в Ювентус
- Ювентус е уверен, че ще привлече Емилиано Мартинес
- Ювентус отряза Арсенал за Кенан Йълдъз
- Киелини: Влахович няма да остане в Италия
- Анди Робъртсън е отказал на Ювентус, за да премине в Тотнъм
- Спалети иска да събере отново Салах и Алисон в Ювентус
- Торино навакса два гола срещу Ювентус в драматично Дерби дела Моле
- Серия А обяви най-добрите футболисти на сезона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]