Сър Алекс посочи какво е нужно на Ман Юнайтед
Бившият мениджър на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън похвали работата на Ерик тен Хаг в Манчестър Юнайтед.
"Мисля, че Ерик тен Хаг свърши страхотна работа. Той се зае с работата и доведе играчите, от които имаше нужда, а това е важно.
Ако бързо подготви нов централен нападател, ще стане добър отбор. Това е, което липсва през последните години. Останалите от тима са страхотни. Там има много опитни играчи, като защитниците Варан и Мартинес, халфовете Ериксен и Каземиро.
Основите са положени, а те винаги се допълват от вратар и централен нападател. Новият вратар е добре подготвен физически и новият централен нападател, надявам се, бързо ще влезе във форма", заяви легендарният Сър Алекс.
- Бекъм: Пред Аморим има дълъг път
- Рио към Джерард: Загрявай за позицията на Слот
- Аморим защити позицията си за Мейну
- Скоулс посъветва Мейну да напусне
- Вълците могат да затруднят Ман Юнайтед
- Аморим: Това не е регрес
- Уест Хем почти обърна Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед също се интересува от Семеньо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]