Магуайър няма да премине в Уест Хем
Английският централен защитник на Манчестър Юнайтед Хари Магуайър няма да премине в Уест Хем Юнайтед и ще остане при "червените дяволи" за следващия сезон. Това съобщи журналистът Фабрицио Романо в своя акаунт в Туитър.
Според журналиста, източници, близки до обкръжението на Магуайър, съобщават, че Хари, въпреки факта, че уважава Уест Хем като клуб, никога не е имал споразумение с "чуковете" относно личните условия на договора. Магуайър ще остане в Манчестър Юнайтед, продължава да обича клуба и вярва, че може да получи много игрово време през следващия сезон, за да се докаже за "червените дяволи".
Хари Магуайър премина в Манчестър Юнайтед от Лестър за 87 милиона евро, което го направи най-скъпият защитник в историята на футбола. Към днешна дата приблизителната цена на играча е € 20 млн. Договорът на 30-годишния централен защитник с Манчестър Юнайтед е до лятото на 2025 г.
- Бекъм: Пред Аморим има дълъг път
- Рио към Джерард: Загрявай за позицията на Слот
- Аморим защити позицията си за Мейну
- Скоулс посъветва Мейну да напусне
- Вълците могат да затруднят Ман Юнайтед
- Аморим: Това не е регрес
- Уест Хем почти обърна Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед също се интересува от Семеньо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]