Кайседо отказа офертата на Ливърпул
21-годишният полузащитник на Брайтън Мойсес Кайседо реши да отхвърли оферта от Ливърпул, заявявайки, че иска да премине само в Челси Лондон. Това съобщи журналистът Фабрицио Романо в своя Туитър.
Според източника, еквадорският футболист е решил да удържи на думата си, дадена през май тази година. Тогава Кайседо договори личните условия на договора със "сините" и обеща, че ще премине в Челси само ако Брайтън приеме предложението на лондонския клуб. Сега Челси трябва да изпрати отново оферта за Кайседо на Брайтън, след което сделката ще бъде напълно завършена.
Припомняме, по-рано бе съобщено, че Ливърпул спечели спора с Челси за трансфера на Кайседо. "Чайките“ трябваше да преговарят за трансфера на полузащитника при "червените“ срещу рекордната за английския футбол сума от 110 милиона паунда (139,5 милиона долара).
- Ливърпул постигна договорка с Ираола, назначението е въпрос на време
- Слот не е очаквал уволнението си, планирал е лятната селекция на Ливърпул до последния момент
- Сър Кени Далглиш разкри, че се бори с рак
- Джеймс Милнър сложи край на впечатляващата си кариера
- Саудитски клубове следят Ибраима Конате след раздялата му с Ливърпул
- Реднап: Ако Ливърпул вярваше в Шаби Алонсо, щеше да го назначи
- Слот се сбогува с Ливърпул: Този клуб винаги ще бъде сред европейския елит
- Карагър: Бях шокиран от уволнението на Слот
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]