Кайседо пропусна тренировка на Брайтън, за да си осигури трансфер в Челси
Полузащитникът на Брайтън Мойсес Кайседо пропусна тренировката на отбора си, за да си осигури трансфер в Челси през настоящия трансферен прозорец, съобщава Evening Standard.
Според източника, Брайтън вече е отхвърлил три оферти от Челси за покупката на Кайседо и оценява еквадорския халф на 100 милиона паунда (116 милиона евро). Отбелязва се, че самият играч се стреми да се премести в лондонския клуб.
21-годишният Кайседо има договор с Брайтън до лятото на 2027 г. Онлайн порталът Transfermarkt оценява еквадорския полузащитник на 75 милиона евро.
Кайседо изигра 43 мача за Брайтън през миналия сезон, като отбеляза един гол и даде една асистенция.
- Тотнъм е готов да похарчи 150 млн. за зимни трансфери
- Льобьоф: Палмър къде ще играе в Реал Мадрид?
- Ливърпул подписа с украински талант
- Ман Юнайтед е готов да плаща на Белингам по 15 млн. на годината
- Джон Тери може да оглави отбор от Чемпиъншип
- Ираола предпочита Семеньо, а не 65 млн.
- Гехи ще довърши сезона в Палас
- Тотнъм е готово да удвои заплатата на Ван де Вен
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]