Арсенал се интересува от Рая
Арсенал се интересува от привличането на вратаря на Брентфорд Давид Рая.
Само преди ден мениджърът на Брентфорд Томас Франк заяви, че Рая, който отказа нов договор, все още е на разположение за трансфер, но само срещу 40 милиона паунда.
Според Sky Sports мениджърът на Арсенал Микел Артета проявява интерес към Рая, който иска неговият сънародник да се състезава с Арън Рамсдейл за ролята на първи номер на отбора.
За отбелязване е, че Арсенал има дългогодишен интерес към Рая, който се опита да вземе през лятото на 2020 г., но тогава всички предложения на "артилеристите“ бяха отхвърлени.
Самият Рая вижда Арсенал като предпочитана дестинация. При "артилеристите" Давид може да се събере отново с бившия треньор на вратарите на Брентфорд Иняки Каня.
- Артета чака Едегор и Хаверц за реванша с Атлетико
- Артета: Запазихме мечтата си жива
- Арсенал разгроми Фулъм и увеличи аванса си на върха
- Комисията на Висшата лига: Габриел е трябвало да бъде изгонен срещу Сити
- УЕФА може да накаже Деклан Райс заради критики към съдийството
- Арсенал няма да сгреши в дербито с Фулъм
- УЕФА: Няма нарушение срещу Езе, затова дузпата беше отменена
- Райс: Това беше чиста дузпа, не знам защо я отмениха
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]