Клоп коментира слуховете за Хендерсън
Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп коментира последните слухове, свързващи халфа на "червените" Джордан Хендерсън с преминаване в Ал -Итифак.
"Ще дойде време, когато вероятно ще трябва да говорим за това, но не сега“, заяви Клоп.
Припомняме, че по-рано бе съобщено, че саудитският Ал-Итифак е постигнал принципно споразумение с Ливърпул за трансфера на Джордан Хендерсън. През сезон 2022/2023 капитанът на Ливърпул записа 35 мача в английската Висша лига и направи две асистенции.
Английският полузащитник играе за мърсисайдци от 2011 година. Заедно с Ливърпул Хендерсън спечели Висшата лига, Шампионска лига, Националната купа и Световното клубно първенство на ФИФА.
- Слот обясни защо изобщо не пусна Салах
- Робъртсън напуска Ливърпул след края на сезона
- Карагър: Разликата между ПСЖ и Ливърпул е тревожна
- Луис Енрике: Ливърпул не ни изненада, въпреки новата схема
- Ван Дайк: Имаме шанс да поправим всичко на „Анфийлд“
- Кварацхелия: Можехме да победим Ливърпул по-убедително
- Луис Енрике: Можехме да вкараме още, но работата не е свършена
- Арне Слот: Имахме късмет, че загубихме само с 0:2
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]