Хау коментира евентуален трансфер на Роналдо
Мениджърът на Нюкасъл Еди Хау отговори на въпрос дали клубът ще обмисли да даде под наем нападателя на - Насър Кристиано Роналдо.
"Зависи дали подхожда на Нюкасъл. Ние винаги ще действаме в най-добрия си интерес", цитира Хау The Sun.
"Свраките“ завършиха четвърти в класирането на английската Висша лига за сезон 2022/2023. Тимът събра 71 точки и се класира за Шампионска лига. Имайте предвид, че Нюкасъл не е участвал в този турнир от 20 години. За последно тимът игра в груповата фаза на най-престижния европейски турнир през сезон 2002/2003.
Роналдо е в Ал -Насър от 2023 г. Договорът между португалския нападател и клуба е до 2025 г. Роналдо изигра 16 мача през миналия сезон в Саудитска Арабия, като отбеляза 14 гола и направи две асистенции.
- Анонс на 23-ти кръг от Висшата лига
- Еди Хау: Целта винаги е да опитваме да печелим
- Нюкасъл размаза ПСВ
- Хау: Не можем да купим нападател през януари
- Нюкасъл ще се справи с ПСВ
- Нюкасъл се препъна срещу Уулвс
- Нюкасъл Юнайтед се готви да обяви планове за нова тренировъчна база
- Нюкасъл излиза на пазара за защитник
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]