Уест Хем отказа 100 млн. на Ман Сити за Райс
Предложението на Манчестър Сити за 105 милиона евро за халфа на Уест Хем Деклан Райс беше отхвърлено от лондонския клуб. Съобщено от журналиста Дейвид Орнстейн.
Според източника, ръководството на "чуковете" не е било впечатлено от подобна оферта и бързо я е отхвърлило. Един от фаворитите за подписа на 24-годишния Райс е Арсенал, чиито оферти също бяха отхвърлени преди това.
Деклан Райс спечели първия си трофей в кариерата през миналия сезон, като помогна на отбора да спечели Лигата на конференциите. Договорът му с Уест Хем, в чиято структура е от около 10 години, изтича в края на сезон 2023/2024. Райс вкара пет гола и направи четири асистенции в 50 мача през миналата кампания.
- Пеп за Шерки: Дори Меси не може такива неща
- Сити с класика срещу "Черните котки" (видео)
- Пеп: Родри продължава да страда
- Меси: За мен Гуардиола е уникален
- Сити у дома ще надвие Съндърланд
- Холанд с рекорд в резултатна победа
- Ливърпул е избрал четири алтернативи, ако Ман Сити открадне Семеньо
- Ман Сити може да плати 74 млн. за Семеньо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]