Евра: Можем ли да спрем този цирк?
Бившият капитан на Манчестър Юнайтед Патрис Евра изрази недоволството си от проточилата се продажба на клуба.
"От колко месеца говорим за тази сделка? От ноември. Мисля, че е важно за феновете, за играчите и разбира се за Ерик тен Хаг. Не знаем кой ще е новият собственик. Вече сме на 20 мили от Манчестър Сити. Въпросът е можем ли да спрем този цирк, да намерим решение и да поканим собственика възможно най-скоро. Трябва да го намерим сега, преди началото на сезона. След като започне сезонът, ще бъде твърде късно.
Знаем ли кои играчи ще дойдат? Знаем ли кои играчи ще напуснат? Това е несправедливо спрямо Ерик тен Хаг. Това носи негативна енергия в клуба.
Говорим за същото. Трябва да сложим край на това, ако искаме Ман Юнайтед да се върне на мястото си“, заяви Евра.
- Де Дзерби е търсил контакт с Манчестър Юнайтед преди да поеме Тотнъм
- Бруно Фернандеш: Роналдо е моят най-голям пример
- Манчестър Юнайтед избира между Карик и Нагелсман
- Брунo Фернандеш е Играч на месеца във Висшата лига
- Манчестър Юнайтед планира сериозно разчистване на заплатите
- Тежката реалност за Фридолина Ролфьо в Манчестър Юнайтед
- Барселона има срок до 15 юни да реши за Рашфорд
- Ливърпул и Манчестър Юнайтед в битка за Шлотербек
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]