Невил: Глейзър трябва да си тръгнат, но едва ли ще постъпят правилно
Бившият английски национал Гари Невил сподели какво мисли за възможна смяна на ръководството на Манчестър Юнайтед.
"Това, което искате от шефовете на клуба, е добра и ясна комуникация. Семейство Глейзър прави точно обратното. Шефовете са овластени и трябва да се грижат за общността. Феновете на Юнайтед по света са глобална общност, но Глейзър не са разговаряли с тях от почти 20 години. Процесът на продажба е разтегнат до недопустимо ниво, всички са в неведение и това е доста типично. Те трябва да си тръгнат, но не вярвам, че ще постъпят правилно“, заяви Невил.
Припомняме, че Манчестър Юнайтед завърши трети във Висшата лига в края на сезон 2022/2023 и си осигури място в Шампионска лига за следващия сезон.
- Бруно с два гола и асистенция над Уулвс
- Бекъм: Пред Аморим има дълъг път
- Рио към Джерард: Загрявай за позицията на Слот
- Аморим защити позицията си за Мейну
- Скоулс посъветва Мейну да напусне
- Вълците могат да затруднят Ман Юнайтед
- Аморим: Това не е регрес
- Уест Хем почти обърна Ман Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]