Хендерсън и Холанд се опитали да убедят Белингам да играе в Англия
Полузащитникът на Ливърпул Джордан Хендерсън и нападателят на Манчестър Сити Ерлинг Холанд са се опитали да убедят английския полузащитник Джуд Белингам да се присъедини към техните клубове, според инсайдера Фабрицио Романо.
Преди това Джуд бе официално представен като играч на Реал Мадрид.
Отбелязва се, че Белингам е взел решението да премине в Реал Мадрид още през април. 19-годишният полузащитник подписа шестгодишен договор с мадридския клуб за 103 милиона евро плюс 31 милиона евро допълнителни плащания.
През сезон 2022/2023 в Бундеслигата Белингам записа 31 мача, като отбеляза осем гола и направи четири асистенции. Борусия Дортмунд завърши на второ място в лигата със 71 точки от 34 мача. Байерн изпревари клуба по допълнителни показатели и спечели шампионата на Германия.
- Ливърпул се справи с Уулвс (видео)
- Агентът на Салах коментира слуховете за Фенербахче
- Ромеро може да получи по-голямо наказание
- Слот: Екитике е един от най-бързите играчи в нашия отбор
- Ливърпул ще се разправи с Вълците
- Ливърпул се свърза с нападател на Атлетико
- Томас Франк отговори на Слот за шпагата на Ван де Вен
- Слот: Ливърпул е номер едно по открита игра
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]