Рашфорд: Нашата задача е да настигнем Ман Сити
Нападателят на Манчестър Юнайтед Маркус Рашфорд поздрави Манчестър Сити за спечелването на требъл в края на сезон 2022/2023.
"Неприятно е. Но това е футболът. Най-добрият отбор, който постоянно играе най-добрия футбол, печели най-много трофеи. Взеха три, което им е добре. Ние просто ще продължим напред и от Ман Сити зависи дали ще успеят да запазят тези трофеи.
Нашата задача е да ги настигнем. Поздравявам ги. Това е футбол. Тук няма нищо ново. Само погледнете Барселона и Реал Мадрид преди няколко години – те бяха неизменно най-добрите отбори, затова печелеха трофеи", заяво Рашфорд.
Манчестър Сити спечели Висшата лига, ФА Къп и Шампионска лига в края на сезон 2022/2023.
- Журналистка призова Брунo да напусне национални отбор, ако Роналдо остане титуляр
- Рой Кийн: Все още съм разочарован от начина, по който Сър Фъргюсън се раздели с мен
- Манчестър Юнайтед води преговори с Люис Хол
- Едерсон минава медицински прегледи за Манчестър Юнайтед в Ню Йорк
- Ман Юнайтед, Ливърпул и Челси следят Тайлър Адамс
- Рашфорд едва ли ще играе отново за Манчестър Юнайтед
- Манчестър Юнайтед ще спести милиони, ако Аморим поеме Милан
- Аморим може да се завърне във Висшата лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]