Карагър очаква още три трансфера от Ливърпул
Бившият защитник на Ливърпул Джейми Карагър очаква "червените" да направят още три трансфера това лято.
Ливърпул вече направи един трансфер това лято, привличайки полузащитника на Брайтън Алексис Макалистър в сделка на стойност £35 милиона плюс бонуси.
Според Карагър халфовата линия на Ливърпул все още трябва да бъде подсилена. Освен това на Джейми му се иска мърсисайдци да се подсилят и със защитник.
"Те се нуждаят от поне още един полузащитник. Мисля, че Ливърпул в крайна сметка ще купи поне още двама халфа и също мисля, че ще имат нужда от защитник.
Ще видим дали ще бъде централен защитник или краен защитник. Много се говори, че Ливърпул ще напусне системата, с която завърши този сезон, и мисля, че това е много интересно.
Но мисля, че те ще купят още трима играчи, краен защитник и двама защитници“, заяви Карагър.
- Ливърпул два пъти изпусна Лийдс за полувреме (видео)
- Исак: Очаквах нивото ми да е по-високо
- Рио към Джерард: Загрявай за позицията на Слот
- Келехер: Лесно реших да напусна Ливърпул
- Собослай: Нямаме самочувствие
- Ван Дайк отправи предупреждение към Салах
- Саудитската лига е готова да финансира трансфера на Салах
- Вирц: Трябваше да бъдем търпеливи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]