Роналдо: Няма да ходя в Сити
Звездата на Реал Мадрид Кристиано Роналдо побърза да успокои своите фенове, заявявайки, че няма никакво намерение да отива в Манчестър Сити. Както е известно, португалският национал бе свързван с трансфер на Ийстланд и според спекулациите в медиите от миналата седмица, „гражданите" са готови да заплатят за 26-годишния бивш играч на Юнайтед потресаващите 170 милиона евро, както и да предоставят капитанската лента на португалеца.
„Не е зле като оферта, нали? Но няма да съм аз. Можете да го напишете - аз няма да ходя в Сити. Давам ви думата си. Чувствам се добре тук и смятам да си изпълня договора до края. Ако Реал ми предложи нов контракт, аз ще подпиша, но със Сити не. Никой не се е свързвал с мен и всичко, което се пише е търсене на евтина сензация. Аз съм далече от тези неща", заяви Роналдо в ефира на радио Cadena Cope.
- Перес готви сериозна чистка в Реал Мадрид
- Реал Мадрид обмисля Алегри и Почетино при евентуална треньорска смяна
- В Реал вярват в потенциала на отбора въпреки трудностите
- Сериозен интерес от Висшата лига към Камавинга
- Ромеро разкритикува Винисиус за слабата ефективност
- Реал Мадрид търси треньор с авторитет
- Бивш скаут на Реал Мадрид: Трябват ни играчи с мозък
- Реал Мадрид запазва пълно доверие в Арбелоа въпреки неуспехите
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]