Ман Юнайтед е близо до трансфер на Дисаси
Защитникът на Монако Аксел Дисаси, за когото отдавна се предвиждаше да премине във Висшата лига, сега най-вероятно ще стане ново попълнение на Манчестър Юнайтед.
Най-вероятно трансферът ще бъде осъществен в следващите 48 часа, според L'Equipe. Клубовете все още не са започнали официални преговори, но Монако, който пропуска евротурнирите през следващия сезон, се надява да получи между 40 и 50 милиона евро от трансфера. Тази сума не е проблем за "червените дяволи". Самият играч се съгласи да премине в лагера на манкунианците.
Откакто се присъедини към Монако от Реймс преди три години, Дисаси е редовен играч в отбора. Той се появи във всеки един от 38-те мача през тази година, като отбеляза три гола и направи три асистенции. Участва и на Световното първенство през 2022 г., като замени контузения Преснел Кимпембе. Аксел дори успя да участва във финала на турнира с националния отбор на Аржентина.
- Скоулс удари Карик… и после изтри думите си
- Юрген Клоп и Манчестър Юнайтед? Истината зад новите слухове
- Обрат със сагата „Рашфорд“: Барселона още няма договорка с английската звезда
- Скоулс избухна срещу Карик: Юнайтед бе ужасен в последните мачове
- Карик след поражението от Нюкасъл: Боли, но те заслужиха победата
- Скандал в Манчестър Юнайтед: Джак Флетчър наказан за хомофобска обида
- Магуайър осъден в Гърция: условна присъда след инцидента на Миконос
- Нюкасъл шокира Манчестър Юнайтед с човек по-малко
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]