Тен Хаг: Единствените сме, които могат да се изправят срещу Ман Сити
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ерик Тен Хаг назова отбора си единственият в света, способен да отвърне на Манчестър Сити.
Юнайтед бе победен с 2:1 от Юнайтед на финала за ФА Къп в събота, но представянето на "червените дяволи" е окуражаващо за Тен Хаг.
Тен Хаг също припомня волевата победа на Юнайтед с 2:1 над Сити във Висшата лига през януари, което казва на Ерик, че "дяволите" са готови да се изправят един срещу друг със страхотния си съсед.
"Можете да видите в този мач, че се подобрихме. В някои дни, като пътуването до Ливърпул и пътуването до Сити, загубихме главите си.
Сега запазихме спокойствие, не им позволихме да играят играта си, отвърнахме на удара.
Мисля, че ние сме единственият отбор в света, който може да се изправи срещу Сити.
И вече го направихме два пъти. Това говори за прогреса на този отбор“, заяви Тен Хаг.
- Карик: Чувствам се напълно естествено в тази роля
- Слот: ВАР работи срещу нас през целия сезон
- Карик: Страхотен момент, но искаме още
- Собослай: Мястото ни е в Шампионска лига
- Слот: Ясно е къде трябва да се подобрим
- Майнo e възхитен от Карик след драматичния успех над Ливърпул
- Бруно Фернандеш: Останах в Юнайтед, защото успехът тук няма равен
- Манчестър Юнайтед надви Ливърпул и си осигури място в Шампионска лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]