Кийн: Де Хеа не трябва да е в Ман Юнайтед
Легендата на Манчестър Юнайтед Рой Кийн призова "червените дяволи" да се отърват от вратаря Давид Де Хеа.
Дузпата на Александър Митрович бе спасена от Де Хеа, за да помогне на Юнайтед да спечели с 2:1 над Фулъм и да завърши сезона във Висшата лига на трето място.
След последния съдийски сигнал Давид бе награден със "Златна ръкавица" за най-добър вратар този сезон във Висшата лига, но Кийн все още вярва, че 32-годишният испанец не е достатъчно добър за Юнайтед и не заслужава нов договор.
"Манчестър Юнайтед трябва да подобри играта си в защита от миналата година, защото бяха толкова зле.
Всички стоят и потупват Де Хеа по гърба. Бих се отървал бързо от него.
Според мен той не трябва да е тук. Манчестър Юнайтед няма да се върне към спечелването на трофеи с него, абсолютно не.
Идеята играчи да го потупват по гърба е нелепа. Това е негова работа“, заяви Кийн.
- Бруно Фернандеш: Мечтата ни е да направим Португалия световен шампион
- Магуайър: Беше много трудно да приема отсъствието си от Мондиал 2026
- Журналистка призова Брунo да напусне национални отбор, ако Роналдо остане титуляр
- Рой Кийн: Все още съм разочарован от начина, по който Сър Фъргюсън се раздели с мен
- Манчестър Юнайтед води преговори с Люис Хол
- Едерсон минава медицински прегледи за Манчестър Юнайтед в Ню Йорк
- Ман Юнайтед, Ливърпул и Челси следят Тайлър Адамс
- Рашфорд едва ли ще играе отново за Манчестър Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]