Соареш иска да проведе сезон 2023/24 в Арсенал
Защитникът Седрик Соареш иска да остане в Арсенал през следващия сезон и да се бори за място в отбора на Микел Артета.
През този сезон Артета предпочете да използва Бен Уайт и Такехиро Томиясу отдясно в защитата, така че Соареш, с разрешението на мениджъра на Арсенал премина под наем във Фулъм през януари.
Соареш не е по-добре във Фулъм. 31-годишният португалец записа само три мача в титулярния състав на отбора на своя сънародник Марко Силва.
Според Evening Standard, Соареш планира да се завърне в Арсенал след края на този сезон. Седрик смята, че може да има шанс, тъй като Томиясу има дълго възстановяване преди операцията на коляното.
Добавяме, че Соареш има само една година до края на договора си за £100 000 на седмица.
- Арсенал няма да има проблем с Евертън
- Рууни: Арсенал е основният претендент за титлата
- Салиба: Имах съмнения относно новия договор
- Артета: Сами си направихме труден мача
- Арсенал се спаси от Вълците в самия край
- Артета: Гьокереш започва да набира скорост
- Мърсън: Арсенал няма да спечели ВЛ с Мерино като централен нападател
- Артета: Показахме колко сме стабилни
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]