Уокър: Гюндоган стана най-добрият Зидан
Защитникът на Манчестър Сити Кайл Уокър говори за формата на съотборника си Илкай Гюндоган.
"Видях няколко туита и се пошегувах с Гундо (Гюндоган), че през последните няколко месеца той стана най-добрият Зидан (усмихва се). Понякога трябва да блеснеш и той го прави в края на сезона“, заяви Уокър.
Немският полузащитник на Манчестър Сити Илкай Гюндоган има 30 мача във Висшата лига този сезон, като отбеляза осем гола и направи четири асистенции. Също така на сметката му има 11 мача в Шампионска лига, един гол и две асистенции.
- Реал Мадрид подготвя първа оферта за Родри, испанецът вече е казал „да“
- ПСЖ се отказва от битката за Родри
- Евертън ще изчака с офертата си за Джак Грилиш
- Реал Мадрид подготвя първа оферта за Родри
- Енцо Мареска: Нямам никакви притеснения за обвиненията срещу Манчестър Сити
- Родри договори личните си условия с Реал Мадрид
- Енцо Мареска: Всеки треньор би искал Родри в отбора си
- Реал Мадрид отрече интерес към Родри
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]