Тотнъм харесва Алонсо
Бившият старши-треньор на Байерн Мюнхен Юлиан Нагелсман няма да бъде мениджър на Тотнъм.
Според Sky Sports, позовавайки се на свои източници, английският клуб не се е срещал с германския специалист, за да обсъдят сътрудничество. В бъдеще също не се очакват срещи с треньора. Ръководството на Тотнъм уважава специалиста, но не го смята за приоритетен кандидат.
Отбелязва се, че ръководството на Спърс се възхищава на старши треньора на Байер Шаби Алонсо и проявява интерес към неговото назначение.
Нагелсман бе уволнен от поста си като старши треньор на Байерн Мюнхен на 24 март, а два дни след това Тотнъм и тогавашният треньор на отбора Антонио Конте прекратиха договора по взаимно желание. Райън Мейсън е начело на Спърс до края на този сезон, но клубът вече търси нов старши треньор. В момента отборът е 6-ти в таблицата на Висшата лига.
- Тотнъм загуби ключов спонсор
- Тотнъм ще отстъпи в дербито с Арсенал
- Треньорът на Галатасарай иска Тотнъм или Ливърпул в 1/8-финалите на ШЛ
- Хърватският пожарникар
- Тотнъм ще се изправи пред финансови проблеми, ако има слаб сезон
- Тотнъм не е преговарял с Мареска
- Шерууд: Тудор е обречен на провал
- Ясна е компенсацията на Томас Франк от Тотнъм
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]