Арсенал се присъедини към надпреварата за Маунт
Арсенал следи ситуацията около полузащитника на Челси Мейсън Маунт.
Остава само една година от настоящия договор на Маунт с Челси, а страните не успяват да се разберат за нова сделка.
През лятото 24-годишният полузащитник може да напусне родния си клуб, няколко английски отбора се интересуват от услугите му, включително Ливърпул, Нюкасъл, Манчестър Юнайтед и Манчестър Сити.
В същото време Арсенал успя да покаже интереса си към Мейсън Маунт. "Артилеристите", които се стремят да подсилят отбора си за Шампионска лига това лято, вече са договорили трансфера на 24-годишния англичанин.
Маунт има 24 мача във Висшата лига през този сезон, като отбеляза три гола и направи две асистенции.
- Шерингам: Арсенал е арогантен
- В Арсенал са загрижени за Хаверц
- Арсенал проведе неофициални разговори с Алварес
- Ясни са причините за напускането на Каземиро
- Артета за Ман Юнайтед: Могат да създадат проблеми
- Нванери премина под наем в Марсилия
- Гуардиола: Арсенал е най-добрият клуб в света в момента
- Челси може да се бори с Арсенал за звезда на Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]