Тен Хаг: Сигурен съм, че отборът ще отговори правилно
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ерик тен Хаг коментира поражението при гостуването на Нюкасъл от 29-ия кръг на английската Висша лига (0:2).
"Мисля, че играчите на Нюкасъл заслужаваха тази победа. Те бяха по-решителни, имаха повече хъс и желание да вкарат гол. Имахме възможности, но не ги използвахме.
Давид де Хеа направи едно страхотно спасяване. Те често играеха чрез фланговете и ние се опитвахме да ги спрем, преди да стигнат до последната третина на терена. Не винаги успявахме.
Влияе ли на формата ни участието в турнирите за Купата? Не. Ние се отнасяме еднакво към всеки мач. Трябва да разберете, че всеки мач е важен, всеки турнир е важен. Знаем колко е трудно да дойдеш тук и знам, че те искаха реванш (за поражението във финала за Купата на английската). Трябва да покажете същата страст, желание и решителност като опонента. Ние не го направихме и бяхме наказани за това.
Сигурен съм, че отборът ще отговори правилно. Това е, което показахме през целия сезон досега", заяви Тен Хаг.
- Манчестър Юнайтед проявява интерес към халф на Рома за 58,5 млн. евро
- Манчестър Юнайтед разкри мястото на новия си стадион с капацитет над 100 000 зрители
- Рубен Аморим: Грешките ми в Манчестър Юнайтед ме направиха по-добър треньор
- Манчестър Юнайтед се разбра с Челси за Андрий Сантос
- Майкъл Карик: Изграждаме нещо специално в Манчестър Юнайтед
- Манчестър Юнайтед готви оферта за Винисиус Жуниор
- Манчестър Юнайтед официално преотстъпи Андре Онана на Трабзонспор
- Ман Юнайтед набеляза Крисенсио Самървил за подсилване на атаката
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]