Тотнъм обяви оставката на Паратичи
Тотнъм обяви оставката на Фабио Паратичи като управляващ директор на клуба.
Припомняме, че тази седмица ФИФА удължи за целия свят 30-месечното наказание, с което Паратичи бе наказан за участие във финансовите измами на бившия си клуб Ювентус.
Всъщност Фабио бе лишен от възможността да изпълнява задълженията си, така че 50-годишният италианец се съгласи да напусне поста си в Тотнъм.
Имайте предвид, че самият Паратичи напълно отрича вината си, надявайки се да изчисти репутацията си с помощта на обжалване, при положителен резултат от което Фабио ще може да се върне в Спърс.
Жалбата на Паратичи ще бъде изслушана на 19 април, допълва Sky Sports.
- Тотнъм и Лийдс не се победиха, „шпорите“ остават близо до зоната на изпадащите
- Ван де Вен настоява за 200 000 паунда седмично при трансфер
- Де Дзерби: Няма място за отпускане след важната победа
- Тотнъм излезе от зоната на изпадащите след победа над Астън Вила
- Де Дзерби: Тотнъм не е обречен, трябва да се борим докрай
- Почетино: Боли ме да гледам какво се случва с Тотнъм
- Симонс аут до края на сезона и пропуска Мондиал 2026
- Де Дзерби: Тази победа може да се окаже повратна за Тотнъм
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]