Рууни: Мисля, че Ман Сити ще спечели титлата
Бившият нападател на Манчестър Юнайтед и настоящ мениджър на Ди Си Юнайтед Уейн Рууни вярва, че Манчестър Сити е фаворит за спечелването на титлата във Висшата лига.
"Надявам се Арсенал да спечели Висшата лига, но мисля, че Сити ще ги победи. Ще бъде интригуващо.
Мисля така, защото Арсенал наскоро достигна сегашните си позиции и натискът може да е твърде голям. Когато остават 10 мача, започваш да чувстваш истинско напрежение. Затова се чудя дали Арсенал може да продължи да прави това, което е правил през целия сезон.
Ерлинг Холанд е невероятен. Обичам да го гледам как играе. Той със сигурност ще счупи повече от един рекорд“, заяви Рууни.
- Ман Сити избегна загубата срещу Евертън и изпусна инициативата в битката за титлата
- Гуардиола: Все още имам невероятна енергия да работя в Ман Сити
- Барселона близо до договорка с Бернардо Силва
- Комисията на Висшата лига: Габриел е трябвало да бъде изгонен срещу Сити
- Гуардиола с ирония: Предпочетох мач от Лига 1 пред ПСЖ – Байерн
- Евертън няма да затрудни Ман Сити
- Артета недоволен съдийството: Дузпата срещу Езе бе очевидна
- Едегор: Време е Арсенал да направи нещо специално
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]