Ман Юнайтед е готов да плати 80 млн. за Кейн
Манчестър Юнайтед иска да привлече нападателя на Тотнъм Хари Кейн за £80 милиона това лято.
Мениджърът на Юнайтед Ерик Тен Хаг превърна Кейн в своя цел номер едно за летния трансферен прозорец, според Daily Star в ексклузивен репортаж.
А главният изпълнителен директор на "червените дяволи" Ричард Арнолд даде зелена светлина за подписването на капитана на Англия въпреки продължаващата продажба на клуба.
След като остава само една година от договора на Кейн и Хари, който навършва 30 през юли, Юнайтед очаква 80 милиона паунда да са достатъчни, за да осигурят сделка с Тотнъм.
Изданието допълва, че Юнайтед е предпочитаната дестинация за Кейн, като интерес проявяват още Челси, Байерн и Барселона. В момента Хари е решен да напусне и не обмисля да подпише нов договор със Спърс.
- Рууни: Карик даде на феновете да усетят ерата на Сър Алекс
- Майно няма да напуска Ман Юнайтед
- Родри за мача с Ман Юнайтед: Труден ден
- Каземиро: Играя за най-големият клуб в Англия
- Кийн: На Карик му провървя
- Микел: Ман Юнайтед се нуждае от друг дефанзивен халф
- Ман Юнайтед проявява интерес към защитник на Юве
- Хъл Сити съгласува наема на халф на Ман Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]