Туре: Надявам се Ман Сити да спечели титлата
Бившият полузащитник на Манчестър Сити Яя Туре говори за битката за титлата във Висшата лига през този сезон.
"Сега в класирането всичко е много напрегнато. Манчестър Сити играе много добре и се надява Арсенал да загуби точки. Мисля, че тепърва ще ги губят. Сезонът е дълъг, напрежението може да им се отрази. Манчестър Юнайтед се справя добре сега, Ливърпул игра брилянтно преди няколко дни, Арсенал е фантастично добър.
От отбори, които могат да станат шампиони, винаги духа късмет. Когато отборът се справя добре, можете да го видите по начина, по който играчите празнуват головете и се радват един на друг.
Голът на Арсенал в последните секунди на мача с Борнемут няма да е решаващ в битката за шампионската титла, тъй като краят на сезона е още далеч. Надявам се Ман Сити да спечели титлата, тъй като съм им фен“, заяви Туре.
- Пеп за Шерки: Дори Меси не може такива неща
- Сити с класика срещу "Черните котки" (видео)
- Пеп: Родри продължава да страда
- Меси: За мен Гуардиола е уникален
- Сити у дома ще надвие Съндърланд
- Холанд с рекорд в резултатна победа
- Ливърпул е избрал четири алтернативи, ако Ман Сити открадне Семеньо
- Ман Сити може да плати 74 млн. за Семеньо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]