Артета: Това е най-добрата победа
Босът на Арсенал Микел Артета коментира победата с 3:2 над Борнемут.
В събота Арсенал не само успя да заличи разликата от два гола, но и измъкна победа в последната минута.
Радостта на Артета, неговите играчи и публиката на "Емирейтс" нямаха граници и Микел е готов да признае тази победа за най-добрата в своята треньорска кариера.
"В момента е най-добрата победа, защото емоциите са все още там.
Няма нищо по-хубаво от това да споделяте тези страхотни моменти с вашите фенове и вашите хора, персонал и играчи. Ето защо всичко това си заслужава.
Беше лудост, като се има предвид първото полувреме. Продължихме да опитваме и доминирахме в играта. Беше като да покорим планински връх, но малко по малко успяхме.
Винаги съм чувствал, че можем да се върнем. Видях играчите, видях как искат да получат топката, да поемат рискове и да поемат инициативата. Докато сте на стадиона, можете да усетите тази вяра.
Момчетата се постараха много и никога не се отказаха“, заяви Артета.
- Артета: Допуснахме голове, които не отговарят на нашето ниво
- Артета: Трябва да покажем от какво сме направени
- Саутхемптън шокира Арсенал (видео)
- Жезуш: Сака е на нивото на Винисиус и Родриго
- Артета: Загубата на финала ще ни направи по-силни в битката за трофеите
- Артета е мениджър на месеца във Висшата лига
- Арсенал ще спре Саутхемптън тук
- Арсенал следи Кофане, конкуренция от Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]