Собствениците на Челси се надяват на "ефекта Артета"
Собствениците на Челси все още изключват възможността да уволнят мениджъра Греъм Потър в обозримо бъдеще.
Челси загуби с 1:0 от последния Саутхемптън във Висшата лига в събота. "Сините" вече имат само две победи в последните си 14 мача.
След поражението от "светците“ Потър честно призна, че изпитва натиск и разбира недоволството на феновете.
Въпреки това вярата на Тод Боели и съдружниците му Потър все още е непоклатима. Според Daily Mail собствениците на Челси очакват Греъм да преодолее трудностите, както направи Микел Артета, който сега жъне плодовете на търпението на шефовете на Арсенал.
Назначаването на Потър през септември се разглеждаше от самото начало като част от дългосрочна философия, като американските собственици на клуба взеха предвид фактори като епидемията от контузии и големия брой новодошли.
Изданието допълва, че евентуално отпадане от Шампионската лига, където "сините" загубиха първия мач от 1/8-финалите срещу Борусия Дортмунд (1:0), няма да окаже влияние върху бъдещето на Потър.
- Хеттрикът на Жоао Педро смаза Астън Вила
- Росеньор защити Гарначо: Свирканията показват колко e опасен
- Уволнили Филипе Луис заради тайни разговори с Челси
- Арсенал повали Челси, Евертън шокира Нюкасъл, а Вила може да остане без ШЛ
- Революция във футбола? В Англия обмислят мениджърите да искат VAR проверки
- Тотнъм се прицели в директор на Челси
- Росеньор предупреди Челси: Следващият червен картон ще има последствия
- Шокиращо признание: Тод Боели купил Кукурея само заради Ман Сити
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]