Роджърс: Ман Юнайтед имаше една възможност и вкара
Мениджърът на Лестър Брендън Роджърс коментира поражението на своите възпитаници от Манчестър Юнайтед с резултат 3:0.
"Започнахме много добре мача, бяхме реална заплаха за вратата на противника, владеехме добре топката в последната третина на терена, имахме реални положения, но не ги използвахме. Те имаха една възможност и вкараха, а това прави цялата разлика.
През второто полувреме не бяхме толкова креативни, нямахме топката, не бяхме достатъчно добри в подаванията, а след като те вкараха втория гол, това им даде малко повече комфорт в играта. Имахме шансове, но не успяхме да се възползваме напълно от тях. Ако бяхме успели да реализираме един или два от тях през първото полувреме, щеше да е различен мач“, заяви Роджърс.
- Бруно с два гола и асистенция над Уулвс
- Бекъм: Пред Аморим има дълъг път
- Рио към Джерард: Загрявай за позицията на Слот
- Аморим защити позицията си за Мейну
- Скоулс посъветва Мейну да напусне
- Вълците могат да затруднят Ман Юнайтед
- Аморим: Това не е регрес
- Уест Хем почти обърна Ман Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]