Тен Хаг: Не мислим за титлата
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ерик тен Хаг отговори на въпроса дали отборът му е в надпреварата за титлата, а също така сподели очакванията си за реванша срещу Барселона от 1/16-финалите на Лига Европа, който ще се проведе в четвъртък , 23 февруари.
"Не мислим за надпреварата за титлата. Трябва да бъдем най-добрата версия на себе си и това е, за което трябва да работим. Февруари е, не е време да гледаме далеч напред.
Мислим за следващия мач, тъй като имаме много важен двубой срещу Барселона в четвъртък. Трябва да се борим и нашите фенове трябва да превърнат "Олд Трафорд" в крепост. Планът ни за игра трябва да е правилен, за да можем да постигнем резултат“, заяви Тен Хаг.
- Карик: Чувствам се напълно естествено в тази роля
- Слот: ВАР работи срещу нас през целия сезон
- Карик: Страхотен момент, но искаме още
- Собослай: Мястото ни е в Шампионска лига
- Слот: Ясно е къде трябва да се подобрим
- Майнo e възхитен от Карик след драматичния успех над Ливърпул
- Бруно Фернандеш: Останах в Юнайтед, защото успехът тук няма равен
- Манчестър Юнайтед надви Ливърпул и си осигури място в Шампионска лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]