Саудитите не отправиха оферта за Ман Юнайтед
Инвеститори от Саудитска Арабия не отправиха оферта за закупуване на Манчестър Юнайтед.
Както е известно, Саудитският суверенен фонд стана собственик на Нюкасъл, показвайки се като щедър домакин и значително трансформира клуба от "Сейнт Джекмсис Парк" за малко повече от година.
Въпреки възможния конфликт на интереси, се очакваше някой от частните инвеститори в Саудитска Арабия да представи предложението си за Юнайтед.
Въпреки това Daily Mail може да потвърди, че саудитците, след като първоначално са изразили интерес и са поискали финансова информация, не са представили предложение до крайния срок в петък.
Това може да е добра новина за катарския шейх Джасим и Сър Джим Ратклиф, които се смятат за най-големите претенденти за закупуването на клуба от "Олд Трафорд".
- Бруно Фернандеш: Мечтата ни е да направим Португалия световен шампион
- Магуайър: Беше много трудно да приема отсъствието си от Мондиал 2026
- Журналистка призова Брунo да напусне национални отбор, ако Роналдо остане титуляр
- Рой Кийн: Все още съм разочарован от начина, по който Сър Фъргюсън се раздели с мен
- Манчестър Юнайтед води преговори с Люис Хол
- Едерсон минава медицински прегледи за Манчестър Юнайтед в Ню Йорк
- Ман Юнайтед, Ливърпул и Челси следят Тайлър Адамс
- Рашфорд едва ли ще играе отново за Манчестър Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]