Леви е доволен от Конте
Президентът на Тотнъм Даниел Леви похвали мениджъра на отбора Антонио Конте.
"Посрещнахме Антонио Конте и неговия треньорски щаб през ноември 2021 г. Когато Антонио пристигна, бяхме осми във Висшата лига и играхме в Лигата на конференциите. Видяхме силно допълнение към състава и завършихме сезон 2021/2022 с поредица от 10 победи в последните ни 14 мача и квалификация за Шампионската лига на УЕФА. Двата гола на Сон в последния му ден с Норич Сити го направиха заедно с Мохамед Салах носител на "Златната обувка" на Висшата лига.
Изправени пред най-натоварения календар в историята на Висшата лига този сезон, нашите играчи и персонал показаха огромна отдаденост и всички трябва да се гордеят с постигнатото през тази година. Ние сме пети във Висшата лига, стигнахме до 1/8-финалите на Шампионска лига на УЕФА и до петия кръг на ФА Къп“, заяви Леви.
- Почетино: Мисля за завръщане в Англия
- Франк: Още нямам титулярна постройка
- Анонс на 15-ти кръг от Висшата лига
- Анонс на 14-ти кръг от Висшата лига
- Анонс на 13-ти кръг от Висшата лига
- ПСЖ би Тотнъм в луд мач, победа и за Спортинг
- ПСЖ трябва да внимава с Тотнъм
- Тросар: Това бе перфектна вечер за нас
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]