Карагър: Не вярвах в Мартинес
Бившият футболист на Ливърпул, а сега футболен експерт Джейми Карагър призна, че е сгрешил за централния защитник на Манчестър Юнайтед Лисандро Мартинес, смятайки, че ръстът на играча (175 см) ще бъде пречка за игра във Висшата лига. Той се присъедини към клуба през лятото на 2022 г. от Аякс за 57 милиона евро.
"Мисля, че той е страхотен. За да си толкова малък и да играеш като централен защитник, трябва да си специален, много добър играч. Не мислех, че някой с такъв размер може да го направи във Висшата лига, но той го направи.
Видяхме как спечели Световното първенство. Има борбен дух. Мисля, че с пристигането на него и Каземиро клубът стана по-мощен, по-силен“, заяви Карагър.
- Ефективен и свеж Ман Юнайтед смълча „Емирейтс“
- Ман Юнайтед се интересува от лидера на Реал Сосиедад
- Ман Юнайтед, Челси и Тотнъм може да се борят за халф на Борусия Дортмунд
- Ясна е позицията на Челси относно продажба на Палмър на Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед и Ман Сити следят халф на Уест Хем
- Ясни са плановете на Каземиро
- Ман Юнайтед определи четирима за замяна на Каземиро
- Арсенал ще се затрудни с новия Ман Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]