Куман смята, че Гакпо е сгрешил с Ливърпул
Старши-треньорът на националния отбор на Нидерландия Роналд Куман намекна, че крилото Коди Гакпо е избрал грешния момент, за да премине в Ливърпул.
След брилянтен първи полусезон за ПСВ и отбелязване на три гола в пет мача от Световното първенство в Катар, Гакпо премина в Ливърпул през януари за £37 милиона.
23-годишният Гакпо не е отбелязвал гол в шест мача за "червените" и Куман смята, че Коди е отишъл твърде рано във Висшата лига и е избрал отбор в криза.
"Той е в отбор, който не се справя добре. И ако не вкарваш, ако не си важен играч, ако не печелиш мачове, тогава е много трудно, особено за млад играч.
Ако на негово място бе някой 28-годишен с опит, щеше да е различно“, заяви Куман.
- Ливърпул възобновява преследването на цел от 2025 г.
- Реал Мадрид набеляза Мак Алистър за наследник на Кроос
- Тотнъм следи ситуацията около Коди Гакпо
- Ливърпул поставя ултиматум за Диоманде, разглежда четири алтернативи
- Мохамед Салах: Това е велико постижение за Египет
- Ливърпул подготвя нова оферта за Диоманде
- Ливърпул отхвърли оферта на Интер за Къртис Джоунс
- Ван Дайк: Аржентина показа, че иска да защити световната си титла
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]