Валверде поиска лентата в Реал Мадрид
Полузащитникът на Реал Мадрид Федерико Валверде говори за физическото си състояние и призна, че иска да стане капитан на испанския отбор.
"Преди Световното първенство показах добра игра, а сега казват, че вече не съм същият. Но това е част от футбола, винаги ще има трудни моменти. Трябва да продължа да работя и да работя със същия начин на мислене. Искам да бъда капитан на този отбор“, заяви Валверде.
24-годишният Валверде е в Реал Мадрид от юли 2016 г. В 31 мача този сезон уругвайският полузащитник отбеляза осем гола и направи четири асистенции. Споразумението между страните е изчислено до 2027 г.
- Испания премести Суперкупата за февруари 2027, търси нов домакин
- Реал Мадрид готви оферта от 213 млн. евро за Майкъл Олисе
- Гари Невил сравни Килиан Мбапе с Роналдо: Той е на прага на величието
- Килиан Мбапе постави исторически рекорд на световните първенства
- Реал Мадрид и Винисиус: Обратното броене започна?
- Мбапе изпревари Клозе и вече е №2 в историята на Световните
- Мбапе постави исторически рекорд в елиминациите на Световните
- Определиха датите за Ел Класико през сезон 2026/27 в Ла Лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]