Артета: Обичам играчите си повече отколкото преди
Мениджърът на Арсенал Микел Артета подкрепи отбора си след загубата с 1:0 от Евертън.
Въпреки двукратното предимство във владението на топката, Арсенал не успя да провали дебюта на Шон Дайк като мениджър на Евертън.
След последния съдийски сигнал Артета не се задълбочи в недостатъците на отбора си.
"Обичам ги много повече днес, отколкото преди седмица или месец. Лесно е да си добър, когато печелят и играят добре. Все още се гордея с всички тези момчета, те заслужават да остана добри. Този път няма да е лесно. Няма да е лесно, но трябва да работим здраво и да играем много по-добре от днес.
Имахме много притежание и създадохме много положения, но ни липсваше концентрация и качество близо до вратата. След това допуснахме, а съперниците забавиха играта и имахме проблеми. Те го правят с всеки отбор заради височината си и физическа сила. Ако искате да контролирате играта срещу тях, трябва да контролирате тези техни силни страни", заяви Артета.
- Манчестър Юнайтед проучва възможността да привлече Майлс Люис-Скели
- Реал Мадрид не знае за интерес на Арсенал към Винисиус
- Артета: Цолис е гладен за успехи и вече се адаптира отлично
- Бруно Гимараеш е все по-близо до трансфер в Арсенал
- Арсенал отправи официална оферта за Винисиус Жуниор
- Артета сложи край на спекулациите: Гьокереш остава в Арсенал
- Арсенал е готов да направи Винисиус лицето на своя проект
- Ливърпул и Арсенал получиха предложение да привлекат Максимилиано Араухо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]