Фърдинанд: Представете си какво ще стане, когато Мудрик е готов
Бившият защитник на Манчестър Юнайтед Рио Фърдинанд оцени високо играта на украинския полузащитник на Челси Михайло Мудрик .
"Трябва да кажа, че с първото си докосване той изби топката от играта. Всички в студиото се спогледаха и казаха £80 милиона? Колко?". И след второто му докосване Милнър получи предупреждение, опитвайки се да го събори, защото знаеше, че Михаил ще избяга от него.
Реактивните двигатели бяха включени. Този човек дори още не е влязъл във форма. Той не е играл през последните шест седмици. Представете си какво ще се случи, когато бъде напълно готов", заяви Фърдинанд.
Припомняме, че Мудрик дебютира за Челси в мача с Ливърпул от Висшата лига (0:0).
- Виктор Осимен призова да не се спекулира с бъдещето му
- Челси се отказа от Конате, французинът чака оферти от европейските грандове
- Челси обмисля трансфер на капитана на Уест Хем Джарод Боуен
- Есиен: Сезонът на Челси бе голямо разочарование
- Челси се подигра на Арсенал след загубата във финала на Шампионската лига
- Арсенал следи ситуацията около Енцо Фернандес, но Тонали остава основна цел
- Челси следи внимателно ситуацията около Флориан Вирц
- Жоао Педро: Палмър би бил титуляр в националния отбор на Бразилия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]