Журналист обясни провала на трансфера на Амрабат в Ливърпул
Журналистът на Foot Mercato Анасу Бахару говори за това как по някаква причина трансферът на полузащитника на Фиорентина Софиян Амрабат в Ливърпул не се е състоял.
"По време на Световното първенство се проведе положителна среща между антуража на Амрабат и Ливърпул. Но за съжаление неговият агент го прие по следния начин: Ливърпул бе свързван с много халфове през този трансферен прозорец, като Джуд Белингам и Енцо Фернандес, а английският клуб преговаряше за тях.
Затова за агента на Амрабат бе трудно да знае дали клиентът му ще бъде титуляр при Юрген Клоп. Беше много трудна ситуация и те решиха да откажат преговорите с Ливърпул", заяви Бахару.
- Ливърпул готви двоен удар с две от най-перспективните крила в европейския футбол
- Ливърпул води „предварителни разговори“ за нападател, който е взел решение за трансфер
- Челси е фаворит за подписа на Джордан Хендерсън
- Бешикташ временно се отказа от привличането на Мохамед Салах
- Ливърпул е готов да плати повече за Аклиуш, но крилото избира ПСЖ
- Журналист твърди, че е постигнато „принципно споразумение“ между Ливърпул и магьосник на фланга
- Ман Юнайтед със смел задкулисен план по отношение на Ливърпул и Ман Сити
- Контузията на Джо Гомес засили трансферната дилема пред Ливърпул
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]