Гуардиола: Футболът ни бе много, много добър
Мениджърът на Манчестър Сити Хосеп Гуардиола коментира победата с 3:0 над Уулвърхемптън в мача от Висшата лига.
"Много съм доволен от играта, въпреки че играхме само преди два дни и половина. Разбира се, Уулвърхемптън не води в таблицата, но през второто полувреме видяхме какво качество имат.
Борихме се много добре и вкарахме голове в точния момент през второто полувреме, въпреки че ни натиснаха малко. Още една победа след триумфа ни над Тотнъм, бе важно да продължим в същия дух.
Играчите реагираха ли на моята критика? Футболът ни бе много, много добър. Днес добавихме, но това бе точно днес. Да видим какво ще се случи в следващите мачове“, заяви Гуардиола.
- Ман Сити се интересува от Трент
- Бернардо Силва информира Барса за желанието си за трансфер в клуба
- Гуардиола: Дано имаме сили за сряда
- Пеп: Уеб, ела и обясни защо нямаше дузпа
- Пеп: Будьо-Глимт е изключително силен отбор, особено в Норвегия
- Ман Сити се справи с Уулвс за едно полувреме (видео)
- Пеп: Холанд не е длъжен да се извинява на никого
- Ман Юнайтед и Ман Сити следят халф на Уест Хем
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]