Мърсън: Преди очаквахме Ман Сити да избърше краката си с Юнайтед
Бившият английски нападател Пол Мърсън сподели очакванията си за мача от Висшата лига на Англия между Манчестър Сити и Манчестър Юнайтед.
"Преди очаквахме Манчестър Сити да избърше краката си с Юнайтед, но сега мисля, че ще е различно. Това е важен мач и Юнайтед има шанс. Ако играят по същия начин, по който играха срещу Челси, могат да спечелят, но ако се уплашат, Сити ще си вземе жертвата.
В следващите два мача ще разберем кои всъщност са Манчестър Юнайтед. Ако съберат четири точки в тези мачове, те ще участват в надпреварата за титлата. Две равенства няма да са достатъчни“, написа Мърсън в статия за Sportskeeda.
- От Ман Юнайтед коментираха удължаването на договора с Магуайър
- Де Дзерби е търсил контакт с Манчестър Юнайтед преди да поеме Тотнъм
- Бруно Фернандеш: Роналдо е моят най-голям пример
- Манчестър Юнайтед избира между Карик и Нагелсман
- Брунo Фернандеш е Играч на месеца във Висшата лига
- Манчестър Юнайтед планира сериозно разчистване на заплатите
- Тежката реалност за Фридолина Ролфьо в Манчестър Юнайтед
- Барселона има срок до 15 юни да реши за Рашфорд
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]