Холанд: Имам цел по отношение на головете за сезона
Нападателят на Манчестър Сити Ерлинг Холанд коментира дубъла в мача от 17-ия кръг на английската Висша лига с Лийдс Юнайтед (3:1). Халанд води надпреварата за голмайстори във Висшата лига с 20 гола.
"Днес са тук баща ми и майка ми и това е уникално събитие. Трябва да кажа, че това определено е специален момент в моята кариера. Наистина е странно, че най-смелата ми фантазия е да вкарам гол за Сити срещу Лийдс. Можех да вкарам пет. Но победихме, това е най-важното. Трябва да настигнем Арсенал. Наистина съм щастлив, можех да вкарам повече, но такъв е животът. Какво мога да направя? Ще тренирам повече.
Имам цел по отношение на головете за сезона, но не мога да кажа. Без коментари!", заяви Холанд.
- Фло: Холанд и Мбапе мислят за класирането, а не за личния дуел
- Реал Мадрид привлича Бернардо Силва като свободен агент
- Родри: Кабо Верде изобщо не мислеше да преминава центъра
- Клубовете от Висшата лига се опасяват от нова трансферна инфлация заради Андерсън
- О'Райли към Англия: Срещу Хърватия трябва да покажем от какво сме направени
- Манчестър Сити обвърза Гвардиол до 2031 година
- Гвардиол отхвърли Реал Мадрид и остава в Манчестър Сити
- Манчестър Сити не планира трансфер на Енцо Фернандес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]