Арсенал може да подпише с Тюрам
Арсенал може да подпише с нападателя на Борусия Мьонхенгладбах и Франция Маркус Тюрам, съобщава Bild.
Съобщава се, че германците ще искат 12 милиона евро от "артилеристите" за сребърния медалист от Световното първенство. Малката сума се дължи на факта, че договорът на Тюрам с Борусия изтича следващото лято, германският клуб предпочита да получи пари сега, вместо да пусне играча безплатно през юни.
Мениджърът на лондончани Микел Артета смята французина за идеален заместник на контузения нападател Габриел Жезуш.
Като част от френския национален отбор Тюрам стигна до финала на Световното първенство в Катар, където отборът му загуби от Аржентина (3:3, 2:4 пен.). В пет мача от турнира нападателят даде две асистенции.
- Астън Вила с драматична победа над Арсенал (видео)
- Нов удар за Арсенал - Москера ще липсва дълго
- Арсенал привлече близнаци
- Астън Вила може да спре Арсенал
- Арсенал се интересува от халф на Виляреал
- Арсенал се справи с Брентфорд
- Рийс Джеймс: Всички в Челси знаехме, че ще бъде труден мач
- Арсенал ще се наложи над Брентфорд
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]