Челси и Ливърпул се интересуват от Кайседо
Челси и Ливърпул се интересуват от подписа на полузащитника на Брайтън Мойсес Кайседо.
Според Sky Sports, стабилното представяне на 21-годишния Кайседо на Световното първенство в Катар за националния отбор на Еквадор засили желанието на двата големи клуба от Висшата лига да вземат Мойзес.
Засега обаче нито Челси, нито Ливърпул са влезли в преговори за покупката на Кайседо, а Брайтън няма намерение да се разделя с изгряващата си звезда по средата на сезона.
Брайтън е в силна позиция за преговори, тъй като договорът на Кайседо изтича през 2025 г. Продажбата на Мойсес следващото лято изглежда по-вероятна, но "чайките" ще поискат толкова пари, колкото поискаха за Бен Уайт и Марк Кукурела, които напуснаха клуба съответно за £50 милиона и £62 милиона.
- Челси прегази Палас и е четвърти
- Ман Юнайтед, Челси и Тотнъм може да се борят за халф на Борусия Дортмунд
- Челси и три други клуба се интересуват от халф на Юве
- Ясна е позицията на Челси относно продажба на Палмър на Ман Юнайтед
- Глобиха Челси със 150 000 паунда
- Челси може да се бори с Арсенал за звезда на Реал Мадрид
- Челси ще спечели дербито на Селхърст Парк
- Диего Коста: Вероятно Конте не прави секс у дома
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]