Челси предложи 70 млн. за Леао
Бъдещето на португалското крило на Милан Рафаел Леао остава несигурно. Когато играчът бе на разположение на националния отбор в Катар, Челси отправи оферта към италианския клуб за трансфер на футболиста в размер на 70 милиона евро, но получи отказ, тъй като Милан настоя за сума от 150 милиона евро, което е близо до клаузата на играча. Това съобщава журналистът от Sky Sport Флориан Плетенберг.
Според Флориан, самият Леао в момента не желае да поднови договора си с "росонерите", който изтича през лятото на 2024 г., тъй като не е сигурен в предложението на клуба. Освен Челси, Реал Мадрид и Манчестър Сити също претендират за 23-годишния португалец.
Като част от португалския национален отбор Леао проведе пет мача на Световното първенство в Катар, излизайки във всички срещи като резерва. Крилото отбеляза две попадения.
- Челси и три други клуба се интересуват от халф на Юве
- Ясна е позицията на Челси относно продажба на Палмър на Ман Юнайтед
- Глобиха Челси със 150 000 паунда
- Челси може да се бори с Арсенал за звезда на Реал Мадрид
- Челси ще спечели дербито на Селхърст Парк
- Диего Коста: Вероятно Конте не прави секс у дома
- Челси хвърли око на Дъглас Луис
- Уеб подкрепи решението да не бъде изгонен Далот
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]