Аврам Глейзър: Роналдо е велик играч на Ман Юнайтед
Съсобственикът на Манчестър Юнайтед Аврам Глейзър коментира прекратяването на договора с нападателя Кристиано Роналдо .
"Добре, ще ви разкажа за Кристиано Роналдо. Той е велик играч на Манчестър Юнайтед. Оценявам всичко, което направи за клуба. Пожелавам късмет на Роналдо в бъдеще“, заяви Глейзър.
По-рано стана известно, че Манчестър Юнайтед е прекратил договора с 37-годишния португалец след скандално интервю, което Роналдо даде на британския журналист Пиърс Морган. Припомняме, че в това интервю нападателят по-специално говори негативно за мениджъра на Юнайтед Ерик тен Хаге. Роналдо вече е свободен агент.
- Нападател на Ман Юнайтед заинтересува Рома
- Аморим: Маунт е талантлив и работи усилено
- Аморим: Трябва да сме по-внимателни към детайлите
- Бруно с два гола и асистенция над Уулвс
- Бекъм: Пред Аморим има дълъг път
- Рио към Джерард: Загрявай за позицията на Слот
- Аморим защити позицията си за Мейну
- Скоулс посъветва Мейну да напусне
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]