Гуардиола ще подпише нов договор с Ман Сити
Пеп Гуардиола ще подпише нов договор и ще продължи да работи с Манчестър Сити.
Според The Athletic, мениджърът и клубът са се споразумели за нов договор, който ще продължи до 2025 г. Той ще бъде подписан по схемата 1+1. Това означава, че страните могат по взаимно съгласие да прекратят сътрудничеството предсрочно.
Настоящият договор на Гуардиола с Ман Сити изтича това лято.
Пеп пое Манчестър Сити през 2016 г. Под негово ръководство клубът спечели четири пъти Висшата лига и Купата на английската лига, а също така спечели и ФА Къп. През сезон 2020/21 Манчестър Сити стигна до финала на Шампионска лига, където загуби от Челси (0:1).
- Манчестър Сити следи звезда на Борусия Дортмунд
- Шокиращо признание: Тод Боели купил Кукурея само заради Ман Сити
- Ман Сити ще се разправи с Форест
- Гуардиола: Победата над Лийдс ни държи в битката
- Манчестър Сити измъкна победа над Лийдс Юнайтед
- Шампионският инстинкт или новата реалност?
- Барселона насочва поглед към Омар Мармуш
- Лийдс не може да удържи Ман Сити
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]